Stránky studentského výboru

Studentský výbor je neformální a otevřenou skupinou studentů požadujících posílení prvků přímé demokracie, zejména zákon o obecném referendu, přímou volbu prezidenta a odvolatelnost poslanců.

Tisková zpráva

Založení studentského přípravného výboru k demonstraci 17. listopadu - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "4325":
Student FF
Pro Cover72:

USA budí ve světě stejnou nevoli jako kdysi budilo fašistické Německo při budování 1000-leté říše. Geopolitické jádro konceptu USA k dobývání světa přes ovládnutí surovinových zdrojů je v podstatě stejný "jako za Hitlera", jen vojenská technika, technika propagandy i metody uplácení loutkových vlád ve světě jsou pokročilejší - a ropná pole Iráku a Iránu "jsou tak lákavá" a rovnocenný protihráč "není vidět" (viz úchylný projekt "Nového amerického století" na www.newamericancentury.org a strategická doktrína USA z r.2002 na www.whitehouse.com).US-Army ať táhne i se svými příznivci za moře, v Evropě je nikdo mimo pár volů nechce ...

cover72
Student PF:

Ne, maďarsko tam nepustilo americký radar. To nechalo američany vybudovat si u sebe full-scale základnu USAF.Nádhera, co? A víte, co je ještě lepší? Pár let po dokončení stavby si místní řekli, že je tam nechtějí a udělali petici. A víte, co se stalo, Američani se stáhli.

Stáhli se z vlystmími prostředky plně vybavené letecké základny a předali ji Maďarsku. Takže teď už se US-maďarská spolupráce omezuje jen na vojenská cvičení.

Ad rozpočet - kdo zbrojí víc: ten, kdo dá 50% na vývoj a navíc ho stíhačka stojí 300 mil. USD, nebo ten, koho srovnatelná stíhačka stojí 80 mil. USD?Na to si zase odpovězte vy.

A pak si ještě uvědomte, že kromě obrovského vývoje s cílem nahradit zastaralou techniku posledních 40 let američané vedou 2 nesmírně drahé války - a hned bude jasné, kam mizí ten obrovský rozpočet.

K "obtěžujícím základnám" - británii neobtěžují (kromě Fairfordu kde jim vadí hluk) ani omylem. V německu protestovali proti úvahám o zavření Ramstein AFB všichni místní obyvatelé - dokonce sepisovali petice. Tak nevím nevím, jak to bude s tím obtěžováním.Ale řekl bych, že tady jde spíše o to, že někteří lidé [a nemíním posuzovat, zda oprávněně nebo jen ideologicky] mají VELMI silnou averzi vůči USA - a proto konají tohle všechno.P.S.: pokud by studentský výbor zatoužil zjistit, kdo jsem, stačí zagooglit - cover72 je můj standardní nick
Luk
Kamery s sebou..máme proti sobě propagandu ČT, ale máme k dispozici net smiley
Student PF
Polointeligent podepsaný jako Ing.BURKOVIČ buď nepochopil, že svět se posunul za 18 let k jiným bezpečnostním rizikům nebo je to "modrý politruk" ODS.Sami si odpovězte:

- Kdo dnes vede nejvíce koloniálních válek?

- Kdo chce "uzbrojit" celý svět a sám má více než 50% "přesilu" zbrojních rozpočtů nad ostatními státy světa ?

- Kdo ignoruje a podráží OSN "kdy se mu to hodí" ?

- Kdo podráží EU a provozuje v Evropě tajné mučírny CIA?

- Kdo přezírá své spojence v NATO při uskutčňování koloniálních výbojů na ropná pole do Asie?USA se bojí sjednocené Evropy.

Kobyla americké hegemonie "kope nožičkama" a kupuje si prodejné loutkové vlády ve Střední Evropě. I postfašistické Maďarsko mělo více národní hrdosti a radar s americkými špiony na své území nepustilo.Základy USA obtěžují 130 států na cca 700 základnách ve světě. Emancipující se státy se cizích základen zbavují politicky (Francie, Německo) nebo mečem (Irák, Afganistán, Irsko).O koncepci americké světovlády a dobývání surovinových zdrojů ve světě více na oficiálních stránkách Bílého domu - www.whitehouse.com případně na www.newamericancentury.org (některé překlady jsou i na www.blisty.cz).Topolánkova VLÁDA NÁRODNÍ a evropské ZRADY je PROLHANÁ a NELEGITIMNÍ a je třeba se ji v zájmu národní bezpečnosti zemí EU a ČR rychle zbavit.Přijděte podpořit jak demonstraci na Václaváku 17.11.2007 tak i stávku lékařů pro odvolání nekompetentního ministra-zdravotnického rozkrádače JULÍNKA dne 15.11.2007 před ministerstvo zdravotnictví (zločineckou ODS realizovaný rozvrat zdravotnictví se dotýká každého z nás).Do nového roku s novou vládou!

(Doporučuji časopis TÝDEN č.46 str.10,11,14-21,30-31,58,80. Jinak "Na nový rok - cenový šok")

smiley
Ferda
My určitě přijedeme sice musíme přes skoro celou republiku, ale myslím že tohle je skoro národní pvinnost nepustit si sem cizý "vojsko"...smiley
Student PF
Rozešlete e-maily konkrétní informace o demonstraci do všech škol v PRAZE, Středních Čechách a spádových oblastech. Určitě vás podpoří i lidé středního věku (nespokojení učitelé i policisté). Stejně jako 17.11.1989 očekávám fundované projevy a "trochu hudby" na uvolnění a k udržení pozornosti demonstrujících a dobré ozvučení (pokud možno nezávislé na dodávce proudu ze vzdáleného místa).

DRŽÍM PALCE organizačnímu štábu. smiley
Je velká škoda, že se nemohou připojit lidé starší a ze vzdálenějších míst. Byly by pak v noci problémy s návratem. Proto prosíme, kdo můžete rozhodněte přijďte všichni
gattl
Držím palce, pěsti. Snad se konečně něco pohne. Díky za iniciativu, nebylo by na škodu oslovit i mimopražské školy. Gattl.
____________________________
david
Geabriel


Dobrý den...Nelze než souhlasit a rozhodně akci 17.11.2007 podpořit, ale nejsem si jist jestli mezi studenty je vůle bojovat o cokoli či něco měnit, taková aby akce získala dosttečnou podporu... Nicméně já dorazím a budu doufat, že tato akce odstartuje větší a razantnější akce, které třeba vzkřísí naději v našem rezignovném státě. Jestli s tím něco neuděláme my (studenti), tak nikdo, takže je to na nás abychom plně vzužili síly a ochrany, kterou nám tento statut poskytuje... Naviděnou 17.11.Honza KTF UK
____________________________
Geabriel

 
Demokracie slaví 18. narozeniny. Dejme jí dárek: Referendum! Kdo - když ne my? Kdy - když ne teď?