Stránky studentského výboru

Studentský výbor je neformální a otevřenou skupinou studentů požadujících posílení prvků přímé demokracie, zejména zákon o obecném referendu, přímou volbu prezidenta a odvolatelnost poslanců.

Diskuze

Diskuze o těchto stránkách

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "4695":
v dalave
Je mi moc lito ze jsem tak daleko (USA) a nemuzu byt s Vami, ale v srdci s Vami budu a fandim Vam.
jomo
Příští rok ve stejnou dobu to bude 3/4 roku od spuštění toho reformního prasopsa, skončí letní konjunktura dočasných prscovních míst, málo světla finanční rezervy mínus červená...

Ovšem to, že mi po 18 letech mýho dospělýho života dělá premiéra zase komunistickej gumák z normalizační rodiny mne sere již letos.

Tohle co vidím kolem sebe, to jsem opravdu neočekával, nedá se to ani uchopit, aniž by to vyklouzlo a neplesklo o podlahu.

Možná bych si ušetřil po sesypání starého režimu "kované jistoty" hodně nadějí, kdybych zašel do archivu a pročetl si aspoň titulní stránky deníků z let 1918 - cca 1928. :o)

Doufám, že nebude pršet.

P.S. Langera může napadnout lecjaká prasárna. Když už bylo jasný, že tanky nehrozej byl tehdy nadšenej demonstrant. Určitě si myslí, že je na to expert.
____________________________
r.m.
Won
Nám v Chotěboři radar ani větrné elektrárny nevadí. Klidně jsme žili za zády s největším muničákem v republice skoro padesát let.17 -ýho má bejt zima, tak si tam blbněte sami. Demokracie ohrožena není. Aspoň tady u nás v Chotěboři. Tak se mějte, jdu si přehrát nějaký DVD za 40.
JK
Je třeba dát hlasitě najevo, že pojem demokracie se nadá tvarovat a přizpůsobovat donekonečna a současný stav se do něj přes veškerou snahu médií začlenit prostě nedá. Mlčení, ve kterém jsme my Češi přeborníci, jak vidno nikam nevede a současné zahnívající politice velmi vyhovuje. Pojďme to změnit a dát pojmu demokracie skutečný význam.
rst
Pokud jste nedemonstrovali za Paroubka, nelze vam verit.
omikron
Dobrý den.Plně s vámi souhlasím.

V pondělí ráno jsem nalezl podonou výzvu v disksích LN a iDnes.

Dal jsem upoutávku na ní k sobě na web: http://www.tomas-franke.czZabývám se otázkami technického zabezpečení přímé demokracie už několik let. Loni jsem se rozhodl vstoupit do politiky, protože chci aby se v té naší polodemokracii něco změnilo. Kandidovak jsem za SZR.
____________________________
Tomáš Franke
Lalis
klimatolog z hradu smileysmiley
____________________________
Lális
.....
Arogance moci je stejná néli horší jak za bolševika...fandím Vám..
A klimatolog z hradu se Vám bude smátsmiley
mefisto
přijdu...

1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  

 
Demokracie slaví 18. narozeniny. Dejme jí dárek: Referendum! Kdo - když ne my? Kdy - když ne teď?