Stránky studentského výboru

Studentský výbor je neformální a otevřenou skupinou studentů požadujících posílení prvků přímé demokracie, zejména zákon o obecném referendu, přímou volbu prezidenta a odvolatelnost poslanců.

Diskuze

Diskuze o těchto stránkách

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "3355":
Radikální demokrat
Pokud Topolánkova JULÍNKO-ČUNKOVLÁDA tetřevů hlušců přes odpor demokratických sil do ČR přitáhne americkou soldatesku - vyhrneme si společně rukávy a:1) Vojenský prostor PRAHA-BRDY se stane pro USA dalším VĚTNAMEM (Irákem,Afganistánem ...).

2) Exponenty "Projektu nové okupace Čech" zločinecké Trojkoalice pochytáme jako krysy a "vyřídíme mimosoudně" a "nezvratně" ...

3) Společně s demokratickými silami Evropy VYTLAČÍME US-Army za (do) moře .Porazili jsme rudou totalitu v roce 1989.

Porazíme i modrou totalitu v roce 2008.Život je boj - a MY TEN BOJ VYHRAJEME !

Mejdloslav
To je jásné,nedávno jsme vyhnali Rusáky a ted si tady nasadíme Američany.Já myslel že je to napadne
____________________________
Stanislav
Winter
Jen tak pro připomenutí, myslím, že se to hodí:I naše generace

má svoje prominenty,

program je rezignace

a facky argumenty,

potlesk je k umlčení

a pískot na pochvalu

a místo přesvědčení

jen pití piva - z žalu.

I naše generace

má svoje kajícníky

a fízly z honorace

a skromné úředníky

a tvory bez svědomí

a plazy bez páteře

a život v bezvědomí

a lásku - k nedůvěře.Už nejsme, nejsme to, co kdysi,

už známe ohnout záda,

umíme dělat kompromisy

a zradit kamaráda

a, vděčni dnešní realitě,

líbáme cizí ruce

a jednou zajdem na úbytě

z tý smutný revoluce.

I v naší generaci

už máme pamětníky

a vlastní emigraci

a vlastní mučedníky.Rec: A s hubou rozmlácenou

dnes zůstali jsme němí,

ne, nejsme na kolenou

ryjeme držkou v zemi!
Student PF
Pro: Omikrona a ostatní PŘÁTELE PRAVDY

Mám za to, že nezadržitelný pád agresivní Topolánkovy ČUNKOVLÁDY modifikovaný do "Topolánkovy JULÍNKOVLÁDY dnešních dnů" už začal.

Lidé do ulic přicházejí a pravda o škodlivosti "modročerné rakoviny" se dere na "světlo Boží". Občané už nechtějí být znovu klamáni, ponižováni a zotročováni(něco jsem k tomu už napsal v komentáři k tiskové zprávě studentského výboru).

Studenti - učitelé - lékaři - řadoví policisté - česká inteligence i ostatní vnímaví občané VIDÍ NA VLASTNÍ OČI úpadek morálky "vládnoucích elit" i své vlastní životní úrovně (správně to vnímají na rozdíl od "zelených prominentů" například GREENPEACE).Věřili jsme v roce 1989, že s demokracií přijde i zásadní zvýšení životní úrovně. Po 18-ti letech ale vidíme, že vládnoucí "strana a vláda" buduje "diktátorský policejní režim", má smrtelný strach z REFERENDA a dokonce i z VNITROPARLAMENTNÍ a SENÁTNÍ DISKUSE.

Dlouhodobé selhávání vlády, paralyzování parlamentu a existence „justiční mafie“ není bohužel chyméra, ale chobotnice sžírající poctivé státní zastupitele, soudce, policisty i „řadové občany“.Věřím, že koordinovaným postupem NEZÁVISLÝCH DEMOKRATICKÝCH SIL se lze v ČR zbavit vládnoucího "státního terorismu" přebarvených i nových karieristů a OBNOVIT DEMOKRACII,právo a pořádek i slušnou životní úroveň VŠEM OBČANůM ČECH.A že i malý neutrální stát může prosperovat nám jasně ukazuje vzácný příklad OBČANSKÉ SPOLEČNOSTI vybudované v demokratickém ŠVÝCARSKU, které má díky své vnitřní i zahraniční politice přibližně dvakrát vyšší životní úroveň než USA a zbytek Evropy.
chci nové volby a spravedlnost a demokracii
omikron
Pro: Student PF

Ano, šlo by to. Jenom by muselo vyjít aspoň 200 000 lidí do ulic, nebo vypuknout generální stávka.

Snad si nemyslíte, že si politici dobrovolně zruší své vymoženosti. To je naivní, stejně jako zastrčit hadici z výfuku zpět do sání motoru a doufat, že dojde k recyklaci paliva.smiley Některé body z těch co jmenujete jsme měli, když jsme před rokem kandidovali do PSP za Stranu zdravého rozumu. Nyní s kolegou zakládáme politickou stranum kde bude tato transparence zakotvena už ve stanovách mrkněte na www.demokracie.info
____________________________
Tomáš Franke
K.
dobrý nápad, takhle nějak by mohly vypadat transparenty, -spolu s přeškrtnutým logem ČT.
omikron
U nás před domem stál dnes Transit, který měl z boku velký nápis: "Demokracie začíná tam, kde končí signál ČT".Posílám tímto majiteli pozdrav a vyjařuji mu tímto morální podporu.Česká televize je více politicky závislá, než tomu bylo během listopadových událostí roku 1989. Tehdy se v rámci možností i přes zákazy a příkazy snažíla pravdivě informovat. Dnes vysílá jen názory, které schválí politický pracovník.Dávám do pléna diskusi o hromadné žalobě koncesionářů proti ČT.

Kdyžtak pište u mne na webu http://www.tomas-franke.cz
____________________________
Tomáš Franke
zblistu
Neuvěřitelná televizní manipulace Úterní hlavní zpravodajská relace ČT přišla s tak obludnou a jen stěží uvěřitelnou manipulací, že by to mělo stát žídli nejenom šéfredaktora zpravodajství, ale samotného generálního ředitele. Úvodní příspěvek, věnovaný definitivnímu odchodu Jiřího Čunka z vládních funkcí, byl ukončen příspěvkem redaktorky s Národním muzeem v zádech a slovy, že příznivci odvolaného Jiřího Čunka se s tím jen tak nesmíří a přijdou v SOBOTU ODPOLEDNE demonstrovat "sem na Václavské náměstí". Televize veřejné služby se tím definitivně zaprodala zájmům současného vládního uskupení, když dopředu z účastníků demonstrace za referendum ohledně radaru, za skutečnou demokracii a proti aroganci současné vlády udělala příznivce člověka podezřelého z korupčního, resp.neetického chování! smiley
Udělat jeden velký transparent proti praktikám České televize .)

1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  

 
Demokracie slaví 18. narozeniny. Dejme jí dárek: Referendum! Kdo - když ne my? Kdy - když ne teď?